Державна установа « Тернопільський обласний лабораторний центр МОЗ України»

«Гаряча» телефонна лінія 

тел. 

(0352) 52 - 81 - 83

за адресою:

46008 м.Тернопіль, вул. Федьковича,13; 

E-mail: 

МОЗ України Тернопільський областий лабораторний центр 

teroblses@mail.te.ua


Підготовка ДНЗ м. Тернополя до роботи у новому 2015/2016 навчальному році

image0052342

Впродовж 07-10.09.2015р. фахівцями Тернопільського міського Управління ГУ ДСЕСУ в Тернопільській області комплексно з Управлінням освіти і науки міської ради проведені об′їзди ДНЗ міста щодо підготовки до нового навчального року. Під час об′їзду основна увага зверталась на якість і об′єми проведення ремонтних робіт, забезпеченість закладів меблями, які відповідають віковим і ростовим особливостям дітей, дезінфікуючими засобами, організацію харчування дітей, а також на стан проходження періодичних медичних оглядів працівниками ДНЗ.
В м. Тернополі функціонує 37 дитячих дошкільних навчальних закладів. До роботи у новому 2015/2016 навчальному році у всіх проведено косметичні ремонти групових приміщень, спортивних та музичних залів, харчоблоків, впорядковані ігрові майданчики. Харчоблоки забезпечені необхідним технологічним, холодильним обладнанням, кухонним і столовим посудом та розроблювальним інвентарем. У всіх ДНЗ обладнано медичні кабінети, які забезпечені необхідним обладнанням та медикаментами. Для потреб дезінфекції в дошкільних закладах використовують лише сучасні деззасоби, що пройшли державну реєстрацію.
Постачанням продуктів харчування у ДНЗ міста займаються суб′єкти підприємницької діяльності, відповідно до результатів тендеру, який щорічно проводиться управлінням освіти і науки міської ради за участю фахівців Держсанепідслужби міста. Ступінь виконання норм харчування у дошкільних навчальних закладах аналізується фахівцями ТМУ ГУ ДСЕСУ та ТМВ ДУ «ТОЛЦ ДСЕСУ», а також адміністрацією та керівництвом ДНЗ, інспекторами управління освіти. Фізіологічні норми харчування по ДНЗ виконуються на 85-90 %. Заборонені до вживання продукти та страви спільним наказом МОЗ та МОН України № 298/227 від 17.04.2006 р. «Про затвердження інструкції з організації харчування дітей у дошкільних навчальних закладах» в меню дітей не включаються.