Надання адміністративних послуг - один із основних напрямків діяльності Головного управління Держсанепідслужби Тернопільської області

За ініціативи фахівців Головного управління Держсанепідслужби у Тернопільській області 14 вересня 2015 року відбулась зустріч працівників управління з посадовими особами Центру надання адміністративних послуг (ЦНАП) Тернопільської міської ради, на якій були обговорені питання щодо покращення роботи та поглиблення співпраці стосовно надання адміністративних послуг, а також виконання вимог Розпорядження Кабінету Міністрів України від 16 травня 2014р. №523-р «Деякі питання надання адміністративних послуг органів виконавчої влади через центри надання адміністративних послуг».
Зокрема, було відзначено, що між фахівцями Головного управління та державними адміністраторами ЦНАП налагоджена тісна співпраця в наданні суб'єктам звернень адміністративних послуг та видачі документів дозвільного характеру, згідно вимог чинного законодавства. Відповідальні працівники Головного управління згідно графіка беруть участь у роботі центру надання адміністративних послуг та надають щоденні консультації адміністраторам центру, які необхідні для виконання покладених на них завдань, в режимі телефонного та скайп-спілкування.
Для зручності суб'єктів звернень інформацію про порядок надання адміністративних послуг через центри їх надання розміщено на офіційному веб-сайті Головного управління та у місцях прийому заявників. На виконання Рішення Кабінету Міністрів України від 16 травня 2014р. №523-р Головним управління розроблено і впроваджено окрему інформаційну картку для «Видачі фізичним особам висновку державної санітарно-епідеміологічної експертизи діючих об'єктів».
За поточний період 2015 року фахівцями Держсанепідслужби області надано 654 адміністративні послуги, результати яких оформлені видачею відповідних документів дозвільного характеру.