Державна установа « Тернопільський обласний лабораторний центр МОЗ України»

«Гаряча» телефонна лінія 

тел. 

(0352) 52 - 81 - 83

за адресою:

46008 м.Тернопіль, вул. Федьковича,13; 

E-mail: 

МОЗ України Тернопільський областий лабораторний центр 

teroblses@mail.te.ua


Моніторинг за дотриманням температурно - повітряного режиму в навчально-виховних закладах Тернопільської області

Фахівцями Держсанепідслужби у Тернопільській області згідно плану проводиться моніторинг за дотриманням температурно-повітряного режиму в навчально-виховних закладах області у відповідності до вимог ДСанПіН 5.5.2.008-01 «Державні санітарні правила і норми влаштування, утримання загальноосвітніх навчальних закладів та організації навчально-виховного процесу» та вимог ДСанПіН «Влаштування, обладнання, утримання дошкільних навчальних закладів та організації життєдіяльності дітей».
За результатами вищевказаного моніторингу, проведеного у жовтні 2015 року встановлено, що у вказаних закладах області та м. Тернополя температурно-повітряний режим дотримується, за виключенням 3-х закладів: в ЗОШ І-ІІІ ст. і ДНЗ м. Почаїв Кременецького району та в ЗОШ І-ІІ ст. і ДНЗ с.Плебанівка Теребовлянського району (вологість - 66-74% при нормі 40-60%, температура 13-160 С, при нормі 19 -210 С).
Враховуючи вищевикладене у всіх випадках до органів місцевого самоврядування направлено пропозиції про усунення причин і умов, що сприяють вчиненню порушень санітарного законодавства.