Державна установа « Тернопільський обласний лабораторний центр МОЗ України»

«Гаряча» телефонна лінія 

тел. 

(0352) 52 - 81 - 83

за адресою:

46008 м.Тернопіль, вул. Федьковича,13; 

E-mail: 

МОЗ України Тернопільський областий лабораторний центр 

teroblses@mail.te.ua


Запровадження протиепідемічних дезінфекційних заходів у громадському транспорті м. Тернополя

При ускладнені епідситуації із захворюваністю на грип та ГРВІ в області та, зокрема, в м. Тернополі, на виконання Постанови головного державного санітарного лікаря Тернопільської області № 1 від 15.01.16р. «Про ускладнення епідемічної ситуації в області із захворюваності на гострі респіраторні вірусні інфекції та організацію протиепідемічних заходів», рішень Комісій з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій при Тернопільській обласній державній адміністрації - в м. Тернополі запроваджено проведення щоденної обробки громадського транспорту. Протягом дня вологе прибирання із застосуванням деззасобів проводиться силами працівників автотранспортних підприємств, а у кінці робочої зміни - спеціалістами відділення дезінфектології міського відділу ДУ «Тернопільський обласний лабораторний центр Держсанепідслужби України».
Для проведення дезінфекції транспорту застосовується деззасіб «Гігасепт», що розпилюється за допомогою спеціальних гідропультів.
Так, з 19.01.2016 року проведено 529 обробок громадського транспорту.
Додатково рекомендовано забезпечити дотримання графіків руху громадського транспорту на всіх маршрутах з метою недопущення скупчення людей та їх переохолодження на зупинках, використовувати засоби індивідуального захисту (маски) усім працівникам громадського транспорту.